Aquanax AQQ015

Starter set kapátko

Pokud začínáte s produkty Aquanax, nákup některého z připravených setů bude tím správným místem, kde začít.

Set Aquanax AQQ015 se skládá z několika na sebe logicky navazujících produktů, které umožňují vytvořit funkční celek.

Starter set kapátko AQQ015 je navržen pro zavlažování samostatných rostlin. Kapátko, můžete využít na vaší balkónové zahrádce, terasách, skalkách, ve sklenících a podobně.

Celkem 29 komponentů a 20 m hadic zajistí pohodlné zavlažování vaší zahrady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapátko AQK003 jako hlavní prvek
Sada Aquanax AQQ015 obsahuje jako základní prvek kapátko AQK003 s průtokem vody 4 l/h, je tedy určen pro průměrně náročné rostliny. Ideální pro zavlažování kratších řad rostlin s podobnými požadavky na vodu, pro samostatné keře nebo jejich skupiny v květináčích, sklenících, na terasách, skalkách nebo v zimních zahradách. Voda kape ze spodní části kapátka přímo na místo, kam kapátko umístíte. 

Různé variace použití

Pomocí držáku Aquanax AQD002, můžete velmi přesně určit místo, kde má kapátko působit. Díky kapátku se voda dostane přímo k rostlině a vy tak ušetříte drahocenné litry vody. Použít jej lze pro různé velikosti květináčů, truhlíků, fóliovníků, zimních zahrad a všude tam, kam potřebujete dostat vodu přímo k rostlině. V sadě najdete spojky a držáky zajišťující přísun vody přes hadice. Hadice AQB003/AQB004 lze v případě potřeby napojit na kohoutek pomocí AQH007 a redukce AQH003.

Obrázek představuje příklad rozmístění závlahy. 

Klíčové vlastnosti 

• Snadná obsluha a pohodlné používání
• Průtok vody kapátka 4 l/h v závislosti na tlaku
• Délka držáku 100 mm
• Standartní připojení umožní připojení k libovolné standardizované hadicové baterii či          zahradní hadici
• Pro venkovní použití
• Šetří peníze i vodu
• Snadná instalace, jednoduchá změna plánu zavlažování

Obsah sady

Sada obsahuje celkem 29 komponentů a 20 m hadic
AQK003 Kapátko
10
AQH007 Spojovací díl kohoutek 
1
AQH003 Redukce na hadici z 1,2“ na 9/12
1
AQB003 Hadice 9/12 
10 m
AQB004 Hadice 4/7 
10m
AQS005 Koncový konektor 4/7 mm
1
AQS006 Redukce T z hadice 9/12 na 4/7
2
AQS007 Redukce 2T z hadice 9/12 na 4/7
4
celkem 29 komponentů a 20 m hadic

Starter sety Aquanax neobsahují standardní zahradní hadici o průměru 1/2", kterou je ale možné propojit mezi spojovacími díly AQH004 a redukcí na hadici na 9/12 mm AQH003. V případě potřeby je možné dodávanou hadici 9/12 mm napojit přímo na kohoutek pomocí AQH007 a redukce AQH003.

Šetří vodu i peněženku

Problémy se suchem bude nutné řešit stále častěji. Závlahový systém Aquanax je ale vytvořen tak, abyste dosáhli maximální možné úspory vody a vaše zahrada a peněženka přitom netrpěla. I při menším objemu závlahy se voda dostane tam, kam má a vy udržíte svou zahradu stále krásnou. Se systémem Aquanax lze ušetřit až dvě třetiny vody oproti klasickému zavlažování.

Vysoká variabilita

Je nám jasné, že každá zahrada vypadá trochu jinak. Výhodou produktů Aquanax je proto jejich vysoká variabilita. Produkty se dají různě kombinovat, aby bylo dosaženo maximální efektivity při zavlažování. Současně je možné jejich uspořádání kdykoliv změnit a přizpůsobit novým podmínkám, když se například rozhodnete pro pěstování nových rostlin.

Jednoduchá instalace EasyMount

Celý závlahový systém Aquanax jsme se snažili udržet maximálně jednoduchý. Pokud se tedy rozhodnete pro kombinaci různých produktů, zajímá vás pouze jejich propojitelnost. Vše je navrženo tak, abyste vybírali maximálně ze dvou různých průměrů u produktů, které jednoduše propojujete spojovacími hadicemi. Díky systému EasyMount navíc můžete celý systém velmi snadno sestavit, rozebrat a tedy i opakovaně použít v nové konfiguraci. 

Chytré zavlažování

Všechny zavlažovací prvky Aquanax lze kombinovat se Smart ventilem AQZ001. Díky němu budete moci ovládat zalévání odkudkoli, protože ovládání ventilu probíhá skrze mobilní aplikaci a Wi-Fi síť. Systém chytrého zavlažování budeme postupně rozšiřovat o další prvky, které všem uživatelům poskytnou maximální komfort a přehled o aktuálním stavu zahrady.

Produkty Aquanax najdete u našich partnerů

Položte nám dotaz

Tel / Email

+420 725 325 271
info@satomar.cz
www.aquanax.cz

Firma / Company

Satomar, s.r.o.
IČ/ID: 29201586
DIČ/VAT: CZ29201586

Adresa / Address

Karlova 37
614 00 Brno
Česká Republika