Aquanax AQRP011

Senzor vlhkosti a PH

Senzor AQRP011 je jednoduchý přístroj, který poskytuje informace o aktuální vlhkosti půdy a jejím pH.

Detailní informace 

Detailní popis produktu

Dva v jednom

Aquanax Rainpoint AQRP011 se snadno instaluje a ovládá. Po vybalení z krabice a vložení baterie jej můžete ihned používat. Senzor má snadno čitelný LCD displej, který zobrazuje vlhkost a PH půdy. Zatímco mnoha rostlinám vyhovuje téměř jakákoli půda, jsou jiné, které dávají přednost půdám kyselým či naopak zásaditým. Proto bychom měli umět zjistit pH půdy a také vědět, jak zeminu vhodným způsobem upravit.

Co je pH

Hodnota pH vyjadřuje chemickou reakci půdy: Zda a v jaké míře je kyselá či zásaditá, nebo neutrální. Vypovídá o tom, kolik vápníku, obvykle ve formě uhličitanu vápenatého, se nachází v půdě. Tento údaj je jedním z hlavních ukazatelů při rozborech půdy a jednou z nejdůležitějších vlastností. Existují rostliny, které snesou půdu kyselou i zásaditou, ale velká část z nich je vybíravější. Ke správnému zjištění vám pomůže malý skladný pomocník Aquanax Rainpoint AQRP011.

Klíčové vlastnosti

•  Monitoruje vlhkost i pH
•  Max/Min historie dat
•  Malý a skládací
Specifikace

• Rozsah pH 4.0-9.0
• Rozsah vlhkosti 0-80%
• Provozní teplota 0–50 ᵒC
• Přesnost 20 % při vlhkosti >60%
• Přesnost 5 % při vlhkosti <60%
• Napájení knoflíková baterie 1 × RC2032 (není součástí balení)

Šetří vodu i peněženku

Problémy se suchem bude nutné řešit stále častěji. Závlahový systém Aquanax je ale vytvořen tak, abyste dosáhli maximální možné úspory vody a vaše zahrada a peněženka přitom netrpěla. I při menším objemu závlahy se voda dostane tam, kam má a vy udržíte svou zahradu stále krásnou. Se systémem Aquanax lze ušetřit až dvě třetiny vody oproti klasickému zavlažování.

Vysoká variabilita

Je nám jasné, že každá zahrada vypadá trochu jinak. Výhodou produktů Aquanax je proto jejich vysoká variabilita. Produkty se dají různě kombinovat, aby bylo dosaženo maximální efektivity při zavlažování. Současně je možné jejich uspořádání kdykoliv změnit a přizpůsobit novým podmínkám, když se například rozhodnete pro pěstování nových rostlin.

Jednoduchá instalace EasyMount

Celý závlahový systém Aquanax jsme se snažili udržet maximálně jednoduchý. Pokud se tedy rozhodnete pro kombinaci různých produktů, zajímá vás pouze jejich propojitelnost. Vše je navrženo tak, abyste vybírali maximálně ze dvou různých průměrů u produktů, které jednoduše propojujete spojovacími hadicemi. Díky systému EasyMount navíc můžete celý systém velmi snadno sestavit, rozebrat a tedy i opakovaně použít v nové konfiguraci. 

Chytré zavlažování

Všechny zavlažovací prvky Aquanax lze kombinovat se Smart ventilem AQZ001. Díky němu budete moci ovládat zalévání odkudkoli, protože ovládání ventilu probíhá skrze mobilní aplikaci a Wi-Fi síť. Systém chytrého zavlažování budeme postupně rozšiřovat o další prvky, které všem uživatelům poskytnou maximální komfort a přehled o aktuálním stavu zahrady.

Produkty Aquanax najdete u našich partnerů

Položte nám dotaz

Tel / Email

+420 725 325 271
info@satomar.cz
www.aquanax.cz

Firma / Company

Satomar, s.r.o.
IČ/ID: 29201586
DIČ/VAT: CZ29201586

Adresa / Address

Karlova 37
614 00 Brno
Česká Republika