Aquanax AQR006

Rozstřikovací komplet

Aquanax AQR006 představuje efektivní rotační rozstřikovací systém typu G, který umožňuje rovnoměrný postřik. Součástí balení je držák, který přispěje ke snadné instalaci a umožní zavlažovat i vyšší rostliny.

V závislosti na tlaku Aquanax AQR006 zavlaží plochu až do 4,8 m. Je velmi vhodný pro květinové záhony, zeleninové zahrady, bylinkové zahrady, trávníky nebo skleníky.

V balení najdete dva kompletní sety sestávající se z rozstřikovače, držáku, redukce na hadici a odbočky z hadice 9/12 mm.  

Detailní informace

 komponenta 2× 

9/12 mm

1-3 bar

21-34,2 l/h

 2,8 – 3,7 m²

PVC

0,8 mm

Nelze regulovat

Obsah setu 

Rotační rozstřikovač
2
Držák
2
Spojovací prvek
2
Redukce na hadici 9/12
2

Šetří vodu i peněženku

Problémy se suchem bude nutné řešit stále častěji. Závlahový systém Aquanax je ale vytvořen tak, abyste dosáhli maximální možné úspory vody a vaše zahrada a peněženka přitom netrpěla. I při menším objemu závlahy se voda dostane tam, kam má a vy udržíte svou zahradu stále krásnou. Se systémem Aquanax lze ušetřit až dvě třetiny vody oproti klasickému zavlažování.

Vysoká variabilita

Je nám jasné, že každá zahrada vypadá trochu jinak. Výhodou produktů Aquanax je proto jejich vysoká variabilita. Produkty se dají různě kombinovat, aby bylo dosaženo maximální efektivity při zavlažování. Současně je možné jejich uspořádání kdykoliv změnit a přizpůsobit novým podmínkám, když se například rozhodnete pro pěstování nových rostlin.

Jednoduchá instalace EasyMount

Celý závlahový systém Aquanax jsme se snažili udržet maximálně jednoduchý. Pokud se tedy rozhodnete pro kombinaci různých produktů, zajímá vás pouze jejich propojitelnost. Vše je navrženo tak, abyste vybírali maximálně ze dvou různých průměrů u produktů, které jednoduše propojujete spojovacími hadicemi. Díky systému EasyMount navíc můžete celý systém velmi snadno sestavit, rozebrat a tedy i opakovaně použít v nové konfiguraci. 

Chytré zavlažování

Všechny zavlažovací prvky Aquanax lze kombinovat se Smart ventilem AQZ001. Díky němu budete moci ovládat zalévání odkudkoli, protože ovládání ventilu probíhá skrze mobilní aplikaci a Wi-Fi síť. Systém chytrého zavlažování budeme postupně rozšiřovat o další prvky, které všem uživatelům poskytnou maximální komfort a přehled o aktuálním stavu zahrady.

Produkty Aquanax najdete u našich partnerů

Položte nám dotaz

Tel / Email

+420 725 325 271
info@satomar.cz
www.aquanax.cz

Firma / Company

Satomar, s.r.o.
IČ/ID: 29201586
DIČ/VAT: CZ29201586

Adresa / Address

Karlova 37
614 00 Brno
Česká Republika